Transport stołu bilardowego podczas przeprowadzki

Zaplanowanie przeprowadzki jest dość skomplikowanie. By przeprowadzka nie sprawiała nam dużych problemów, pod uwagę musimy wziąć wiele czynników, by wszystko poszło tak, jakbyśmy chcieli. Sprawdźcie więc kilka rad jak bezpiecznie przetransportować stół bilardowy.

Te prawdy pomogą Wam zarówno bezpiecznie przewieść stół bilardowy do nowego mieszkania, jak i do magazynu, w którym przez pewien czas będziecie przechowywać wasze przedmioty.

W przypadku przewożenia stołu bilardowego trzeba wykazać się dużą ostrożności. Jest to masywny mebel o dużym ciężarze. Stół ten jak wiadomo można, rozmontować, podczas przeprowadzki warto skorzystać z tej możliwości, tak by, jak najbezpieczniej dostarczyć stół bilardowy do miejsca docelowego. Jeżeli obawiamy się, że podczas montażu bądź demontażu uszkodzimy go, możemy skorzystać z usług, wykwalifikowanych specjalistów.

stół bilardowy transport

źródło: pixabay.com

Jeżeli zdecydujemy się jednak na demontaż na własną rękę, najpierw musimy zdjąć pokrycie stołu, następnie jego boki oraz miejsce na bile. W większości modeli mamy możliwość zdjęcia płyty stołu, ma to duże znaczenie, szczególnie jeżeli płyta wykonana jest z kamienia, transport będzie łatwiejszy i wygodniejsze. Nawet w przypadku rozmontowania stoły duże znaczenie mają gabaryty poszczególnych elementów. Stół bilardowy jest dość kosztownym meblem, dlatego też chcemy, jak najlepiej go zabezpieczyć warto zwrócić szczególną uwagę na kanty, dzięki temu możemy uniknąć rys, czy innych mankamentów.

Dostępne na rynku stoły bilardowe mogą mieć różne konstrukcje, dlatego też, jeżeli decydujemy się sami zdemontować stół, musimy się dokładnie zapoznać z zaleceniami producenta.

Kupując stół na stoly-bilardowe.pl, możemy skorzystać z możliwości montażu przez wykwalifikowane osoby, a więc możemy dokładnie przyjrzeć się, jak wygląda montaż stołu bilardowego i w razie potrzeby będziemy mogli wykonać ją na własną rękę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *